O Firmie

 

P.P.H.U. Pietraszek-Okna –  Państwa oknami zajmiemy się należycie, rzetelnie, profesjonalnie i kompetentnie.

Firma P.P.H.U. Pietraszek-Okna z siedzibą w Świdniczku (przedmieścia Lublina) działa od prawie 15 lat. Jesteśmy lubelskim producentem stolarki PCV (na profilu VEKA, KBE). Oferujemy także produkcję konstrukcji aluminiowych (profil PONZIO). Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć przedsiębiorstwo, które skutecznie konkuruje w swoim segmencie rynku z innymi podmiotami.

Nasze wyroby są montowane zarówno u klientów indywidualnych, jak i w instytucjach użytku publicznego, a zasięg działalności obejmuje nie tylko Lubelszczyznę. Nasze produkty z powodzeniem kupowane są Polsce, jak i w Europie Zachodniej, co dowodzi tego, że spełniają one wysokie wymagania techniczne i jakościowe.

Fabryka Pietraszek-Okna oferuje okna PCV o zróżnicowanych parametrach, zbudowane na bazie 5-cio, 6-cio lub 7-io komorowego systemu profili w odmiennym standardzie cenowym, jak i gamę okien w ciepłym lub zimnym ALU oraz szeroki asortyment dodatkowych akcesoriów (nawiewniki, szprosy, rolety…).

Nasi partnerzy należą do wiodących światowych marek: VEKA, KBE, PONZIO, WINKHAUS, GLASSOLUTIONS SAINT-GOBAIN, RODENBERG. Więcej w zakładce Nasi partnerzy.

Proponowana nowoczesna technologia, elastyczność, międzynarodowy standard jakości w połączeniu z zadowoleniem klientów stanowią credo polityki naszej firmy.

Zalety współpracy z nami? Więcej w zakładce Nasze Plusy.