Pietraszek-Okna

Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Jeżeli stajemy przed wyborem okien do naszego domu to koniecznie postarajmy się o to, aby wybrać okna jak najbardziej trwałe i posiadające wiele korzystnych zalet. Z pewnością takie okna to okna PCV. Ten typ okien jest najczęściej wybierany przez ludzi nie bez powodu. Okna te są w stanie bez problemu wytrzymać nawet do 50 lat.
W przypadku okien PCV mamy możliwość zamówienia okien w wielu kolorach, co jest niewątpliwą zaletą. Istnieje także możliwość zamówienia takich okien, które swoim wyglądem będą imitować drewno.
Okna PCV są znacznie bardziej odporne od okien drewnianych na warunki atmosferyczne czy także biologiczne oraz chemiczne. Nie wymagają one praktycznie żadnej konserwacji i są stosunkowo tanie. Okna PCV to także pewność szczelności i odporność na owady czy grzyby. Jak widzimy warto wybrać okna PCV bowiem posiadają one tak dużą liczbę zalet, że lepszych okien po prostu nie ma. Zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy Pietraszek-Okna – okna Lublin.

Mamy nadzieję, że znajdą na niej Państwo niezbędne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybranymi przez nas realizacjami.